Kategori: Haberler Duyurular

Kardemir ile Anadolu İmam-Hatip Lisesi Kampüsü için protokol imzalandı

Karabük Valiliği, Milli Eğitim Müdürlüğü ve Kardemir A.Ş arasında Kardemir Anadolu İmam Hatip Lisesi Kampüsü yapılmasına ilişkin protokol imzalandı.
Protokolle birlikte Yenişehir bölgesine 32 derslikli, 200 öğrenci yurt kapasiteli Anadolu İmam Hatip lisesi yapılacağı açıklandı.

cats7

Karabük Valiliği, Milli Eğitim Müdürlüğü ve Kardemir A.Ş arasında Kardemir Anadolu İmam Hatip Lisesi Kampüsü yapılmasına ilişkin protokol Karabük Valiliğinde imza altına alındı.

İmza törenine Vali Orhan Alimoğlu başta olmak üzere, Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Karabük milletvekili Mehmet Ali Şahin, Ak Parti Karabük Milletvekili Osman Kahveci, Kardemir Yönetim Kurulu Başkanı Mutullah Yolbulan, Başkan Vekili Kamil Güleç, Kardemir Yönetim Kurulu üyeleri Mustafa Yolbulan, Çağrı Güleç, İl Milli Eğitim Müdürü İsmail Gürpınar ve Kardemir Genel Müdürü katıldılar.

İmza töreni öncesinde kısa bir konuşma yapan Ak Parti Genel Başkan yardımcısı Mehmet Ali Şahin, 11 dönüm arazi üzerine yapılacak olan Anadolu İmam Hatip Lisesinin 32 derslikli olacağını, 200 öğrenci kapasiteli yurt binası ve Mescit olacağını ifade ederek “Kardemir şimdiye kadar her türlü hizmetin yanında yer aldı. Karabük Üniversitesinin bu hale gelmesinde lokomotif görev üstlendi. Karabük Anadolu İmam Hatip lisesi önümüzdeki ders yılına inşallah yetişecek” dedi

Gazetecilerin bina maliyeti hakkında ki sorusuna Kardemir AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Mutullah Yolbulan ” Biz size sonra bilgi veririz” dedi.

Ardından hayırlı olması temennisiyle protokol imzalandı.

 

Kaynak: http://karabukgundem.com/14434.html

Yoruma kapalı.

Facebook Sayfamız

Hesap Numaramız

ALBARAKA KARABÜK ŞUBESİ HESAP NO : 2594420-1 IBAN: TR11 0020 3000 0259 4420 0000 01

Kategoriler

Destek

Derneğimize yapılan burs başvurularına olumlu cevap verebilmek için desteklerinizi bekliyoruz. Burs için derneğe verilen şartlı bağışlar sadece burs hizmetinde kullanılmaktadır. Bağış ve şartlı bağışlarınızı havale veya eft ile derneğimize ulaştırabilirsiniz.

Arşivler

Namaz Vakti

okulumuz
web page hit counter