2019-2020 Yılı Burs Başvuruları

2018-2019 YILI BURS BAŞVURULARI

Bu seneki burs başvuruları 01 Ekim – 21 Ekim 2019 tarihleri arasında gerçekleştirilecektir. Başvuru tarihinden sonra yapılan müracaatlar değerlendirmeye alınmayacaktır. Posta ile başvurular kabul edilmeyecektir. Burs başvuru formunu http://www.kaimder.org/wp-content/uploads/kaimder_burs_basvuru_formu_2019.pdf adresinden temin edebilirsiniz. Burs başvuru formu ve diğer belgeler Kaimder Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Cafer ÇAYIR ile irtibata geçilerek (05053044644) teslim edilecektir.

BURS BAŞVURUSU YAPACAK ÖĞRENCİLERİMİZİN DİKKATİNE!

  • Burs başvurusu yapacak öğrencilerimiz Karabük İmam-Hatip Lisemizden mezun olmalıdır. Çünkü KAİMDER olarak tüzüğümüz gereği sadece okulumuzdan mezun olup da üniversite kazanan öğrencilerimize burs verilebilmektedir.
  • Derneğimize burs başvurusunda bulunan öğrencilerimiz, başvuru belgesinde bulunan ilgili tüm alanları eksiksiz (resim dahil) doldurarak, eklerini tam olarak vermelidirler.
  • Burs başvurusu yapan her öğrencimizin verdiği bilgilere ve durumuna (kaç kardeş, kardeşlerin kaçı okuyor, nerede okuyor, ailesinin gelir durumu vb.) tek tek bakılarak kesinlikle en ihtiyaç sahibi öğrencimizden başlamak suretiyle değerlendirileceği bilinmelidir.

KAİMDER olarak her öğrencimizi desteklemek bizim ana düşüncemizdir. Ancak mevcut imkânlarımızın yettiği ölçüde en çok ihtiyaç sahibi olandan başlamak suretiyle sıralama yapılacağı hatırdan çıkarılmamalıdır.

Bu vesileyle okuyan tüm öğrencilerimize üstün başarılar diliyor, İmam Hatip Lisemiz ve KAİMDER’le irtibatlarını kesmemelerini önemle rica ediyor, en kalbi temennilerimizle sağlık ve esenlik dolu günler diliyoruz.

KAİMDER           

Yorum

Facebook Sayfamız

Hesap Numaramız

ALBARAKA KARABÜK ŞUBESİ HESAP NO : 2594420-1 IBAN: TR11 0020 3000 0259 4420 0000 01

Kategoriler

Destek

Derneğimize yapılan burs başvurularına olumlu cevap verebilmek için desteklerinizi bekliyoruz. Burs için derneğe verilen şartlı bağışlar sadece burs hizmetinde kullanılmaktadır. Bağış ve şartlı bağışlarınızı havale veya eft ile derneğimize ulaştırabilirsiniz.

Arşivler

Namaz Vakti

okulumuz
web page hit counter